Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Informacje

Regulamin zakupów

 

   1.

  Prowadzimy sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       

   2.

      Wszystkie produkty oferowane są nowe, wolne od wad.

   3.

      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  


   4.

      Na wszystkie towary sprzedawane wystawiamy paragon, na życzenie faktura VAT.
       

   5.

      Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.


   6.

      Możliwe są następujące formy płatności:  

  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy

   7.

     Około 2 dni to czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

 

  8.

      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej przesylką poleconą
      

  9.

      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uzasadnione.
    
       

  10.

      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

  11.

      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.

      Regulamin określa zasady zakupów . Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Informacje

 

Uwaga! Pierścienie nie są przeznaczone do zabawy dzieciom. Są to produkty dość  delikatne, wykonany na bazie cienkiego drucika, który po dłuższym skręcaniu i rozkręcaniu może ulec przełamaniu, jak również posiadają mnóstwo drobniutkich elementów.

 

 

Pakowanie

Pierścienie zakupione pakujemy w pudełeczka tekturowe, można w nich bezpiecznie je przechowywać, natomiast wersja prezentowa na zamówienie. 

 

 

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 2 dni od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, wyjątkiem są sytuacje przy indywidualnych zamówieniach, wówczas ustalamy czas realizacji w zależności od rodzaju zamówienia.

 

Dostępność produktów
Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne "od ręki" wyjątek stanowią modele   wykonywane na specjalne zamówienie, bądź modele przy których jest notatka iż „brak na stanie” – wtedy proszę o kontakt z zapytaniem o dany model.

 

Koszt dostawy
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem  Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Przesyłka ekonomiczna 9,5zł,  przesyłka priorytetowa 11zł. 

 

Gwarancja i serwis towarów
Produkty sprzedawane na naszej stronie są wolne od wad, jeśli jednak z jakichś przyczyn chcesz je zwrócić, możesz dokonać tego w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie pierścieni nieuszkodzonych, w oryginalnym opakowaniu oraz dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura VAT). Nie przyjmujemy paczek przesłanych za pobraniem. Wszelkie zwroty  pieniędzy następują wyłącznie na konto bankowe kupującego.

Konto bankowe

ING Bank Śląski

53 1050 1793 1000 0091 3203 6501

 

 

 

 

Comments are closed.